Katalogový list č. ELOSOS1707304
| Název: | Kontaktová lišta desky plošných spojů PC 4/ 4-G-7,62 BK PHOENIX CONTACT 1838239 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1707304 |
| EAN: | 4017918226930 |
| Kód dodavatele: | 1838239 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 4 |
| Barva tělesa: | černá |
| Jmenovité napětí: | 630 V |
| Jmenovitý proud In: | 20 A |
| Typ kontaktu: | kolík |
| Kategorie přepětí..: | III |
| Stupeň znečištění.: | 2 |
| Jmenovité rázové napětí: | 6 kV |
| Modulární rozteč kontaktů: | 7,62 mm |
| Modulární rozteč připojení: | 7,62 mm |
| Typ upevnění: | jiné |
| Délka pinu: | 5 mm |
| Typ elektrického připojení: | jiné |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-100 °C |
| Model konektoru: | jiné |