Katalogový list č. ELROOS0612006
| Název: | Schneider KSB160SE5 Vývodní skříň 160A pojistková T00 |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELROOS0612006 |
| EAN: | 3606480005718 |
| Kód dodavatele: | KSB160SE5 |
| Recyklační poplatek: | 8,40 Kč |
| Barva: | bílá |
| Počet pólů: | 4 |
| Stupeň krytí (IP): | IP55 |
| Jištění: | bez |
| Produktová řada: | Canalis |
| Šířka: | 207 mm |
| Číslo RAL: | 9001 |
| Počet zásuvek CEE: | 0 |
| Délka: | 482 mm |
| Výška: | 332 mm |
| Počet vodičů (bez uzemnění): | 3 |
| Výběr fáze: | ne |
| Počet dalších zásuvek: | 0 |
| S nastavením: | ne |
| Jmenovité napětí při AC 50 Hz: | 230-690 V |
| Jmenovitý proud při AC 50 Hz: | 160 A |
| Typ větvení: | kanálové vedení |
| Typ zásuvek: | jiné |