Katalogový list č. ELOSOS1702440
| Název: | Přímý zásuvný blok MVSTBU 2,5/ 3-STF PHOENIX CONTACT 1734016 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1702440 |
| EAN: | 4017918026806 |
| Kód dodavatele: | 1734016 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | zelená |
| Výška: | 17 mm |
| Šířka: | 24,8 mm |
| Způsob montáže: | montážní lišta |
| Jmenovité napětí: | 320 V |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,2-2,5 mm2 |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 0,25-2,5 mm2 |
| Hloubka: | 22,1 mm |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,2-2,5 mm2 |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Typ elektrického připojení 1: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Typ elektrického připojení 2: | jiné |