Katalogový list č. ELOSOS1700638
| Název: | Zásuvka konektorové průchodky DFK-PC 6-16/ 2-G-10,16 PHOENIX CONTACT 1701456 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1700638 |
| EAN: | 4046356030526 |
| Kód dodavatele: | 1701456 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 2 |
| Barva tělesa: | zelená |
| Jmenovité napětí: | 1000 V |
| Jmenovitý proud In: | 76 A |
| Typ kontaktu: | kolík |
| Kategorie přepětí..: | III |
| Stupeň znečištění.: | 2 |
| Modulární rozteč připojení: | 10,16 mm |
| Jmenovité rázové napětí: | 8 kV |
| Modulární rozteč kontaktů: | 10,16 mm |
| Typ upevnění: | jiné |
| Typ elektrického připojení: | jiné |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-100 °C |
| Model konektoru: | jiné |
| Délka pinu: | 4,1 mm |