Katalogový list č. ELOSOS1700432
| Název: | Kabel snímače/akčního členu SAC-5P-M12FR/ 8,0-PUR/M12FR VW 1693869 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1700432 |
| EAN: | 4017918481810 |
| Kód dodavatele: | 1693869 |
| Recyklační poplatek: | 0,10 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stíněný: | ne |
| Počet pólů: | 5 |
| Jmenovité napětí: | 48 V |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| S LED indikací: | ne |
| Délka kabelu: | 8 m |
| Druh kabelu: | vícejádrové |
| Typ elek. krabicového připojení: | M12 |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Materiál pláště kabelu: | jiné |
| Barva pláště kabelu: | jiné |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -40-105 °C |
| Přípustná teplota, pevně: | -50-105 °C |
| Vulkanizované: | ne |