Katalogový list č. ELOSOS1700418
| Název: | Kmenový kabel SAC-8P- 5,0-PUR/M16FR PHOENIX CONTACT 1693681 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1700418 |
| EAN: | 4017918189020 |
| Kód dodavatele: | 1693681 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Stíněný: | ne |
| Počet pólů: | 8 |
| Jmenovité napětí: | 48 V |
| Délka kabelu: | 5 m |
| S LED indikací: | ne |
| Druh kabelu: | vícejádrové |
| Typ elek. krabicového připojení: | jiné |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -5-80 °C |
| Materiál pláště kabelu: | jiné |
| Barva pláště kabelu: | jiné |
| Přípustná teplota, pevně: | -40-90 °C |
| Vulkanizované: | ne |