Katalogový list č. ELOSOS1700393
| Název: | Rozvodná skříň SACB-8/16-M23 PHOENIX CONTACT 1692844 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1700393 |
| EAN: | 4017918177973 |
| Kód dodavatele: | 1692844 |
| Recyklační poplatek: | 0,13 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Šířka: | 54 mm |
| Výška: | 26 mm |
| S LED indikací: | ne |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu prachu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | jiné |
| Provozní napětí: | 120-120 V |
| Provozní teplota: | -20-75 °C |