Katalogový list č. ELOSOS1700382
| Název: | Rozvodná skříň SACB-4/ 8-L-M23 180 PHOENIX CONTACT 1692682 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1700382 |
| EAN: | 4017918177751 |
| Kód dodavatele: | 1692682 |
| Recyklační poplatek: | 0,13 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Šířka: | 54 mm |
| Výška: | 34 mm |
| S LED indikací: | ano |
| Provozní napětí: | 24-24 V |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu prachu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | jiné |
| Provozní teplota: | -20-75 °C |