Katalogový list č. ELOSOS1700378
| Název: | Rozvodná skříň SACB-6/ 6-L-M23 PHOENIX CONTACT 1692420 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1700378 |
| EAN: | 4017918177881 |
| Kód dodavatele: | 1692420 |
| Recyklační poplatek: | 0,12 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Šířka: | 54 mm |
| Výška: | 26 mm |
| S LED indikací: | ano |
| Provozní napětí: | 24-24 V |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu prachu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | jiné |
| Provozní teplota: | -20-75 °C |