Katalogový list č. ELOSOS1700349
| Název: | Montážní rám VS-25-A-GC-BU/BU PHOENIX CONTACT 1689734 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1700349 |
| EAN: | 4017918934118 |
| Kód dodavatele: | 1689734 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 24 mm |
| Hloubka: | 76 mm |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Výška: | 27,9 mm |
| S PE-připojením: | ne |