Katalogový list č. ELOSOS1700014
| Název: | Zástrčka ventilu SACC-V-3CON-PG9/A-1L-S PHOENIX CONTACT 1671137 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1700014 |
| EAN: | 4017918134983 |
| Kód dodavatele: | 1671137 |
| Recyklační poplatek: | 0,03 Kč |
| Počet pólů: | 3 |
| Jmenovité napětí: | 24 V |
| Jmenovitý proud: | 4 A |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP65 |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | HB |
| S indikací stavu: | ano |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Připojitelný průřez vodiče: | 0,34-2,5 mm2 |
| Provozní teplota: | -25-60 °C |