Katalogový list č. ELOSOS1700006
| Název: | Sada zástrček Q 1,5/2FL/11-11KU-ESA BK PHOENIX CONTACT 1670947 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1700006 |
| EAN: | 4017918371791 |
| Kód dodavatele: | 1670947 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 2 |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP65 |
| Jmenovitý proud In: | 17,5 A |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-80 °C |
| Teplota okolí: | 80-80 °C |
| Připojitelný průřez vodiče: | 0,75-1,5 mm2 |
| Se závitem: | ano |
| Počet ovládacích kontaktů: | 2 |