Katalogový list č. ELOSOS1699967
| Název: | Kabel snímače/akčního členu SAC-3P-M12Y/2X3,0-PUR PHOENIX CONTACT 1669699 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1699967 |
| EAN: | 4017918134600 |
| Kód dodavatele: | 1669699 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Stíněný: | ne |
| Počet pólů: | 3 |
| Jmenovité napětí: | 250 V |
| Délka kabelu: | 3 m |
| S LED indikací: | ne |
| Typ elek. krabicového připojení: | jiné |
| Přípustná teplota, pevně: | -40-80 °C |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -25-80 °C |
| Materiál pláště kabelu: | jiné |
| Barva pláště kabelu: | jiné |
| Vulkanizované: | ne |