Katalogový list č. ELOSOS1699777
| Název: | Montážní rám VS-09-A BK PHOENIX CONTACT 1658079 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1699777 |
| EAN: | 4046356144322 |
| Kód dodavatele: | 1658079 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Hloubka: | 24 mm |
| Výška: | 54 mm |
| Šířka: | 16,7 mm |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| S PE-připojením: | ne |