Katalogový list č. ELOSOS1699754
| Název: | Vložka zásuvky VS-SI-SD-FR PHOENIX CONTACT 1656534 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1699754 |
| EAN: | 4046356029902 |
| Kód dodavatele: | 1656534 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka přístroje: | 51 mm |
| Výška přístroje: | 88 mm |
| Kvalita materiálu: | jiné |
| Způsob montáže: | jiné |
| Barva: | jiné |
| Materiál: | jiné |
| Připojovací systém: | jiné |
| Hloubka přístroje: | 68 mm |