Katalogový list č. ELOSOS1699680
| Název: | USB kabel VS-04-2X2X26C7/7-67A/67B/2,0 PHOENIX CONTACT 1653870 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1699680 |
| EAN: | 4017918970208 |
| Kód dodavatele: | 1653870 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Počet pólů: | 4 |
| Stíněný: | ano |
| Délka kabelu: | 2 m |
| Jmenovitý proud In: | 1 A |
| S LED indikací: | ne |
| Typ elek. krabicového připojení: | jiné |
| Materiál pláště kabelu: | jiné |
| Barva pláště kabelu: | jiné |
| Přípustná teplota, pevně: | -40-70 °C |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -10-50 °C |
| Vulkanizované: | ne |