Katalogový list č. ELOSOS1699655
| Název: | Montážní rám VS-25-A-DEVNET-S PHOENIX CONTACT 1652253 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1699655 |
| EAN: | 4017918929152 |
| Kód dodavatele: | 1652253 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Výška: | 24 mm |
| Hloubka: | 76 mm |
| Šířka: | 30,5 mm |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| S PE-připojením: | ne |