Katalogový list č. ELOSOS1699612
| Název: | Adaptér svorek HC-B 10-A-UT-PER-M PHOENIX CONTACT 1648084 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1699612 |
| EAN: | 4017918969721 |
| Kód dodavatele: | 1648084 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 10 |
| Hloubka: | 64 mm |
| Jmenovité napětí: | 500 V |
| Šířka: | 34 mm |
| S ochranným vodičem: | ano |
| Typ kontaktu: | kolík |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Průřez vícežilového připojení: | 0,5-2,5 mm2 |
| Kategorie přepětí..: | III |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,5-2,5 mm2 |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Materiál kontaktu: | jiné |
| Teplota okolí: | 125-125 °C |
| Výška: | 71,6 mm |
| Provozní teplota: | -40 -125 °C |