Katalogový list č. ELOSOS1699536
| Název: | Stěnová průchodka Q 0,75/4FL/11-11KU-ESA BK PHOENIX CONTACT 1640442 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1699536 |
| EAN: | 4017918173272 |
| Kód dodavatele: | 1640442 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 4 |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP65 |
| Jmenovitý proud In: | 9 A |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-80 °C |
| Teplota okolí: | 80-80 °C |
| Připojitelný průřez vodiče: | 0,34-0,75 mm2 |
| Počet ovládacích kontaktů: | 4 |
| Se závitem: | ano |
| Závit k zašroubování: | PG11 |