Katalogový list č. ELOSOS1698992
| Název: | Nabíjecí kabel AC EV-GBG3C-3AC16A-5,0M2,5ESBK01 PHOENIX CONTACT 1627600 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1698992 |
| EAN: | 4055626342818 |
| Kód dodavatele: | 1627600 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Délka kabelu: | 5 m |
| S teplotním senzorem: | ne |
| Nominální proud: | 16 A |
| Nominální napětí: | 440 V |
| Druh kabelu: | přímé |
| Kontaktní materiál: | jiné |
| Povrchová úprava kontaktů: | jiné |