Katalogový list č. ELOSOS1698983
| Název: | Nabíjecí kabel AC EV-T2G3C-3AC32A-5,0M6,0ESBK01 PHOENIX CONTACT 1627355 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1698983 |
| EAN: | 4055626315171 |
| Kód dodavatele: | 1627355 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Délka kabelu: | 5 m |
| S teplotním senzorem: | ne |
| Nominální proud: | 32 A |
| Nominální napětí: | 480 V |
| Druh kabelu: | přímé |
| Kontaktní materiál: | jiné |
| Povrchová úprava kontaktů: | jiné |