Katalogový list č. ELOSOS1697289
| Název: | Montážní rám VS-PPC-F2-MSTB-MNNA-1R-P PHOENIX CONTACT 1608087 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1697289 |
| EAN: | 4046356131759 |
| Kód dodavatele: | 1608087 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Hloubka: | 17,5 mm |
| Výška: | 42 mm |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Šířka: | 36,2 mm |
| S PE-připojením: | ne |