Katalogový list č. ELOSOS1697284
| Název: | Montážní rám VS-PPC-F1-RJ45-MNNA-1R-PHA PHOENIX CONTACT 1608029 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1697284 |
| EAN: | 4046356131698 |
| Kód dodavatele: | 1608029 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Výška: | 42 mm |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Šířka: | 22,2 mm |
| Hloubka: | 18,8 mm |
| S PE-připojením: | ne |