Katalogový list č. ELOSOS1696798
| Název: | Pouzdro HC-B 6-TMB-100/O1STM20G-STA 1604175 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1696798 |
| EAN: | 4017918947859 |
| Kód dodavatele: | 1604175 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Výška: | 100 mm |
| Materiál tělesa: | hliník |
| Barva tělesa: | šedá |
| Šířka: | 57 mm |
| Hloubka: | 92 mm |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP65 |
| Krycí víčko: | ne |
| Typ pouzdra: | kryt na vidlici |
| EMC verze: | ano |
| Počet vstupů pro vedení: | 1 |
| Blokovací mechanismus: | bajonet |
| S kabelovou šroubovací průchodkou: | ne |
| Provozní teplota: | -40 -125 °C |