Katalogový list č. ELOSOS1696750
| Název: | Díl zástrčky HCC 4-M PHOENIX CONTACT 1600014 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1696750 |
| EAN: | 4017918021740 |
| Kód dodavatele: | 1600014 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 92 mm |
| Jmenovité napětí: | 500 V |
| Jmenovitý proud In: | 25 A |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 0,25-4 mm2 |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,2-4 mm2 |
| Průřez vícežilového připojení: | 0,2-4 mm2 |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,2-4 mm2 |
| Připojitelné: | ne |