Katalogový list č. ELOSOS1696544
| Název: | Kontaktní vložka HC-K 6/0-EBUS PHOENIX CONTACT 1580537 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1696544 |
| EAN: | 4046356463331 |
| Kód dodavatele: | 1580537 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 6 |
| Hloubka: | 84 mm |
| Jmenovité napětí: | 1000 V |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Jmenovitý proud In: | 80 A |
| S ochranným vodičem: | ano |
| Typ kontaktu: | zásuvka |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Průřez vícežilového připojení: | 6-16 mm2 |
| Šířka: | 33,9 mm |
| Kategorie přepětí..: | III |
| Počet napájecích kontaktů: | 6 |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Jmenovité rázové napětí: | 8 kV |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 6-16 mm2 |
| Výška: | 49,7 mm |
| Materiál kontaktu: | Ostatní slitiny mědi |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Teplota okolí: | 125-125 °C |
| Provozní teplota: | -40 -125 °C |