Katalogový list č. ELOSOS1696543
| Název: | Kontaktní vložka HC-K10/26-EBUC PHOENIX CONTACT 1580535 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1696543 |
| EAN: | 4046356463317 |
| Kód dodavatele: | 1580535 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 250 V |
| Hloubka: | 84 mm |
| Výška: | 35 mm |
| Šířka: | 34 mm |
| Jmenovitý proud In: | 10 A |
| S ochranným vodičem: | ano |
| Typ kontaktu: | zásuvka |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Průřez vícežilového připojení: | 0,14-2,5 mm2 |
| Kategorie přepětí..: | III |
| Počet napájecích kontaktů: | 10 |
| Jmenovité rázové napětí: | 4 kV |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Typ elektrického připojení: | Krimpovací připojení |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,14-2,5 mm2 |
| Materiál kontaktu: | Ostatní slitiny mědi |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Teplota okolí: | 125-125 °C |
| Provozní teplota: | -40 -125 °C |