Katalogový list č. ELOSOS1696542
| Název: | Pouzdro HC-B 16-TMSO1STM32G/M20G-EEE PHOENIX CONTACT 1580495 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1696542 |
| EAN: | 4046356438230 |
| Kód dodavatele: | 1580495 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Výška: | 100 mm |
| Materiál tělesa: | hliník |
| Šířka: | 57 mm |
| Hloubka: | 126 mm |
| Krycí víčko: | ne |
| Typ pouzdra: | kryt na vidlici |
| EMC verze: | ano |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP66 |
| S kabelovou šroubovací průchodkou: | ne |
| Provozní teplota: | -40 -125 °C |