Katalogový list č. ELOSOS1696526
| Název: | Systémový kabel sběrnice SAC-5P-M12MS/10-921/FS 2ST AV PHOENIX CONTACT 1579145 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1696526 |
| EAN: | 4046356518529 |
| Kód dodavatele: | 1579145 |
| Recyklační poplatek: | 3,36 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stíněný: | ne |
| Počet pólů: | 5 |
| Jmenovité napětí: | 48 V |
| Délka kabelu: | 10 m |
| S LED indikací: | ne |
| Typ elek. krabicového připojení: | M12 |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Přípustná teplota, pevně: | -40-80 °C |
| Materiál pláště kabelu: | jiné |
| Barva pláště kabelu: | jiné |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -30-70 °C |
| Vulkanizované: | ne |