Katalogový list č. ELOSOS1696517
| Název: | Kabel snímače/akčního členu SAC-4P-10,0-PUR/M 8FS SH NC PHOENIX CONTACT 1579019 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1696517 |
| EAN: | 4046356481410 |
| Kód dodavatele: | 1579019 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stíněný: | ne |
| Jmenovité napětí: | 48 V |
| S LED indikací: | ne |
| Druh kabelu: | vícejádrové |
| Typ elek. krabicového připojení: | M8 |
| Přípustná teplota, pevně: | -40-80 °C |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -25-80 °C |
| Materiál pláště kabelu: | jiné |
| Barva pláště kabelu: | jiné |
| Vulkanizované: | ne |