Katalogový list č. ELOSOS1696486
| Název: | Systémový kabel sběrnice SAC-6P-M12FS/ 5,0-970/RJ45Q PHOENIX CONTACT 1575615 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1696486 |
| EAN: | 4046356435789 |
| Kód dodavatele: | 1575615 |
| Recyklační poplatek: | 0,10 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stíněný: | ne |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Počet pólů: | 6 |
| Délka kabelu: | 5 m |
| Jmenovitý proud In: | 2 A |
| S LED indikací: | ne |
| Typ elek. krabicového připojení: | M12 |
| Stupeň krytí (IP): | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Materiál pláště kabelu: | jiné |
| Barva pláště kabelu: | jiné |
| Přípustná teplota, pevně: | -20-80 °C |
| Vulkanizované: | ne |