Katalogový list č. ELOSOS1696449
| Název: | Kabel snímače/akčního členu SAC-8P-M12FS/10-PUR/5P-M12FSSH 1570791 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1696449 |
| EAN: | 4046356343671 |
| Kód dodavatele: | 1570791 |
| Recyklační poplatek: | 0,10 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Stíněný: | ano |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Počet pólů: | 8 |
| Délka kabelu: | 10 m |
| S LED indikací: | ne |
| Druh kabelu: | vícejádrové |
| Typ elek. krabicového připojení: | M12 |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Přípustná teplota, pevně: | -40-80 °C |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -25-80 °C |
| Materiál pláště kabelu: | jiné |
| Barva pláště kabelu: | jiné |
| Vulkanizované: | ne |