Katalogový list č. ELOSOS1696358
| Název: | Kabel snímače/akčního členu SAC-2P-MS/0,55-PUR/ZC-1L-S SCO 1560866 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1696358 |
| EAN: | 4046356281898 |
| Kód dodavatele: | 1560866 |
| Recyklační poplatek: | 0,10 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Stíněný: | ne |
| Počet pólů: | 3 |
| Jmenovité napětí: | 250 V |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| S LED indikací: | ne |
| Délka kabelu: | 0,55 m |
| Druh kabelu: | vícejádrové |
| Typ elek. krabicového připojení: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Materiál pláště kabelu: | jiné |
| Barva pláště kabelu: | jiné |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -10-50 °C |
| Přípustná teplota, pevně: | -10-50 °C |
| Vulkanizované: | ne |