Katalogový list č. ELOSOS1696316
| Název: | Systémový kabel sběrnice SAC-4P-M12MS/15,0-990/M12FS PHOENIX CONTACT 1558467 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1696316 |
| EAN: | 4046356293792 |
| Kód dodavatele: | 1558467 |
| Recyklační poplatek: | 8,40 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Počet pólů: | 4 |
| Stíněný: | ne |
| Jmenovité napětí: | 48 V |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Délka kabelu: | 15 m |
| S LED indikací: | ne |
| Materiál pláště kabelu: | PVC |
| Typ elek. krabicového připojení: | M12 |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Barva pláště kabelu: | červená |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -5-60 °C |
| Přípustná teplota, pevně: | -30-60 °C |
| Vulkanizované: | ne |