Katalogový list č. ELOSOS1696290
| Název: | Systémový kabel sběrnice SAC-2P-ASIFK/ 5,0-PUR/M12FS P PHOENIX CONTACT 1557316 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1696290 |
| EAN: | 4046356185066 |
| Kód dodavatele: | 1557316 |
| Recyklační poplatek: | 0,10 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Stíněný: | ne |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Počet pólů: | 2 |
| Délka kabelu: | 5 m |
| Jmenovitý proud In: | 2 A |
| S LED indikací: | ne |
| Typ elek. krabicového připojení: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Materiál pláště kabelu: | jiné |
| Barva pláště kabelu: | jiné |