Katalogový list č. ELOSOS1696257
| Název: | Rozvodná skříň SACB-8/16-L-10,0PVC FB PHOENIX CONTACT 1555554 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1696257 |
| EAN: | 4046356170536 |
| Kód dodavatele: | 1555554 |
| Recyklační poplatek: | 8,40 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Šířka: | 60 mm |
| Jmenovité napětí: | 24 V |
| Výška: | 35 mm |
| Hloubka: | 170 mm |
| S LED indikací: | ano |
| Provozní napětí: | 24-24 V |
| Materiál povrchu kontaktu: | zlato |
| Barva tělesa: | jiné |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu prachu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | jiné |
| Provozní teplota: | -30-80 °C |