Katalogový list č. ELOSOS1696239
| Název: | Kabel snímače/akčního členu SAC-17P-MS/ 3,0-PVC SCO PHOENIX CONTACT 1555279 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1696239 |
| EAN: | 4046356176552 |
| Kód dodavatele: | 1555279 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Stíněný: | ne |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Počet pólů: | 17 |
| Jmenovitý proud In: | 1,5 A |
| Délka kabelu: | 3 m |
| S LED indikací: | ne |
| Materiál pláště kabelu: | PVC |
| Druh kabelu: | vícejádrové |
| Typ elek. krabicového připojení: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -5-80 °C |
| Barva pláště kabelu: | jiné |
| Přípustná teplota, pevně: | -25-80 °C |