Katalogový list č. ELOSOS1696228
| Název: | Kabel snímače/akčního členu SAC-12P-MR/ 5,0-PVC SCO PHOENIX CONTACT 1554830 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1696228 |
| EAN: | 4046356176446 |
| Kód dodavatele: | 1554830 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Stíněný: | ne |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Počet pólů: | 12 |
| Délka kabelu: | 5 m |
| Jmenovitý proud In: | 1,5 A |
| S LED indikací: | ne |
| Materiál pláště kabelu: | PVC |
| Druh kabelu: | vícejádrové |
| Typ elek. krabicového připojení: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -5-80 °C |
| Barva pláště kabelu: | jiné |
| Přípustná teplota, pevně: | -25-80 °C |