Katalogový list č. ELOSOS1696200
| Název: | Kabel snímače/akčního členu SAC-8P-10,0-PUR/M12FR VA SO PHOENIX CONTACT 1554225 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1696200 |
| EAN: | 4046356160247 |
| Kód dodavatele: | 1554225 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stíněný: | ne |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Počet pólů: | 8 |
| Délka kabelu: | 10 m |
| S LED indikací: | ne |
| Druh kabelu: | vícejádrové |
| Typ elek. krabicového připojení: | M12 |
| Přípustná teplota, pevně: | -40-80 °C |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -25-80 °C |
| Materiál pláště kabelu: | jiné |
| Barva pláště kabelu: | jiné |