Katalogový list č. ELOSOS1696177
| Název: | Přístrojový konektor zezadu stěny SACCBP-M12FS-8CON-M16/0,5-940 1553365 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1696177 |
| EAN: | 4046356162340 |
| Kód dodavatele: | 1553365 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 48 V |
| Jmenovitý proud In: | 2 A |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Délka kabelu: | 0,5 mm |
| Průřez žíly: | 0,14 mm2 |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Izolace žíly: | jiné |
| Typ krytí (IP), připojené: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Teplota okolí: | 90-90 °C |
| Provozní teplota: | -25-90 °C |
| S PE-připojením: | ne |
| Počet ovládacích kontaktů: | 8 |
| Typ zásuvného kontaktu, vnější: | Female (bus) |
| Typ zásuvného kontaktu, vnitřní: | bez |