Katalogový list č. ELOSOS1696115
| Název: | Průchodka rozvaděče SACC-5P-DSI-M12MS/FS-M16 PHOENIX CONTACT 1551671 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1696115 |
| EAN: | 4046356156226 |
| Kód dodavatele: | 1551671 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 5 |
| Materiál tělesa: | mosaz |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP65 |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | HB |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-85 °C |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |
| Se závitem: | ano |
| Počet ovládacích kontaktů: | 5 |
| Povrch pouzdra: | poniklované |