Katalogový list č. ELOSOS1696069
| Název: | Přístrojový konektor zezadu stěny SACC-DSI-FS-5CON-PG9/0,5 SCODC 1547931 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1696069 |
| EAN: | 4046356136419 |
| Kód dodavatele: | 1547931 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 60 V |
| Izolace žíly: | PVC |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Délka kabelu: | 0,5 mm |
| Průřez žíly: | 0,5 mm2 |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Typ krytí (IP), připojené: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| S PE-připojením: | ne |
| Počet ovládacích kontaktů: | 5 |
| Typ zásuvného kontaktu, vnější: | Female (bus) |
| Typ zásuvného kontaktu, vnitřní: | bez |