Katalogový list č. ELOSOS1696043
| Název: | Zástrčka ventilu SACC-V-3CON-M16/A-1L-S PHOENIX CONTACT 1544714 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1696043 |
| EAN: | 4046356116381 |
| Kód dodavatele: | 1544714 |
| Recyklační poplatek: | 0,04 Kč |
| Počet pólů: | 3 |
| Jmenovité napětí: | 24 V |
| Jmenovitý proud: | 4 A |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP65 |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | HB |
| S indikací stavu: | ano |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Připojitelný průřez vodiče: | 0,34-2,5 mm2 |
| Provozní teplota: | -25-60 °C |