Katalogový list č. ELOSOS1696030
| Název: | Přístrojový konektor zezadu stěny SACC-DSI-MSB-5CON-PG9/ 0,5 SCO 1543663 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1696030 |
| EAN: | 4046356102193 |
| Kód dodavatele: | 1543663 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 60 V |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Průřez žíly: | 0,34 mm2 |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Délka kabelu: | 0,5 mm |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Izolace žíly: | jiné |
| Typ krytí (IP), připojené: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-85 °C |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |