Katalogový list č. ELOSOS1695960
| Název: | Kabel snímače/akčního členu SAC-2P-M12MS/2,5-PUR/ZC-1L-S PHOENIX CONTACT 1540983 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1695960 |
| EAN: | 4046356085977 |
| Kód dodavatele: | 1540983 |
| Recyklační poplatek: | 0,10 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Stíněný: | ne |
| Počet pólů: | 2 |
| Jmenovité napětí: | 48 V |
| S LED indikací: | ano |
| Délka kabelu: | 2,5 m |
| Materiál pláště kabelu: | jiné |
| Barva pláště kabelu: | jiné |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -10-50 °C |
| Přípustná teplota, pevně: | -10-50 °C |