Katalogový list č. ELOSOS1695954
| Název: | Kabel snímače/akčního členu SAC-4P- 5,0-170/M 8SIFS SO PHOENIX CONTACT 1539305 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1695954 |
| EAN: | 4046356079310 |
| Kód dodavatele: | 1539305 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Počet pólů: | 4 |
| Stíněný: | ne |
| Jmenovité napětí: | 48 V |
| Délka kabelu: | 5 m |
| S LED indikací: | ne |
| Druh kabelu: | vícejádrové |
| Typ elek. krabicového připojení: | M8 |
| Přípustná teplota, pevně: | -40-80 °C |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -25-80 °C |
| Materiál pláště kabelu: | jiné |
| Barva pláště kabelu: | jiné |