Katalogový list č. ELOSOS1695803
| Název: | Kabel snímače/akčního členu SAC-5P-20,0-PUR/M12FS SH PHOENIX CONTACT 1528701 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1695803 |
| EAN: | 4017918964719 |
| Kód dodavatele: | 1528701 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Počet pólů: | 5 |
| Stíněný: | ano |
| Jmenovité napětí: | 48 V |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Délka kabelu: | 20 m |
| S LED indikací: | ne |
| Druh kabelu: | vícejádrové |
| Typ elek. krabicového připojení: | M12 |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Přípustná teplota, pevně: | -40-80 °C |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -25-80 °C |
| Materiál pláště kabelu: | jiné |
| Barva pláště kabelu: | jiné |