Katalogový list č. ELOSOS1695784
| Název: | Kabel snímače/akčního členu SAC-4P-M12MS/ 2,0-BF145/M12FS 1528060 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1695784 |
| EAN: | 4046356023108 |
| Kód dodavatele: | 1528060 |
| Recyklační poplatek: | 0,10 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Stíněný: | ne |
| Jmenovité napětí: | 250 V |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Délka kabelu: | 2 m |
| S LED indikací: | ne |
| Druh kabelu: | vícejádrové |
| Typ elek. krabicového připojení: | M12 |
| Materiál pláště kabelu: | jiné |
| Barva pláště kabelu: | jiné |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -35-120 °C |
| Přípustná teplota, pevně: | -55-145 °C |