Katalogový list č. ELOSOS1695698
| Název: | Rozvodka Y SAC-3P-Y/2XFS B PE SCO PHOENIX CONTACT 1523968 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1695698 |
| EAN: | 4046356072960 |
| Kód dodavatele: | 1523968 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stíněný: | ne |
| Jmenovité napětí: | 48 V |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP65 |
| Stupeň znečištění.: | 1 |
| Materiál povrchu kontaktu: | nikl/zlato |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Teplota okolí: | 90-90 °C |
| Provozní teplota: | -25-90 °C |