Katalogový list č. ELOSOS1695453
| Název: | Rozvodná skříň SACB-4/ 4-L- 5,0PUR SCO PHOENIX CONTACT 1517084 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1695453 |
| EAN: | 4017918967758 |
| Kód dodavatele: | 1517084 |
| Recyklační poplatek: | 3,36 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Barva tělesa: | černá |
| Jmenovité napětí: | 24 V |
| Výška: | 26 mm |
| Šířka: | 58 mm |
| Hloubka: | 117 mm |
| S LED indikací: | ano |
| Provozní napětí: | 24-24 V |
| Materiál izolace tělesa: | polyamid (PA) |
| Materiál povrchu kontaktu: | zlato |
| Provozní teplota: | -30-90 °C |
| Kategorie ochrany výbuchu prachu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | jiné |